fbpx
Radość w Ruch!

Wyobraź sobie plac zabaw: bezpieczny, piękny, z ciepłego drewna. Możesz go ustawić w pokoju albo przed domem po to, żeby twoje dziecko mogło się bujać, rozciągać, zdobywać szczyty – robić wszystko to, co potrzebne, żeby w naturalny sposób rozwijać się poprzez ruch. Bo ruch rozwija najlepiej – nie tylko motorykę, ale też mowę, emocje, naukę pisania, orientację… Wspieramy go – naturalnie!

Nasz Hit Sprzedaży!
Zestaw taternika (bujak + drabinka)

Huśtawka, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia i równoważnia… Jak to się mieści w jednym zestawie?

Zestaw Kapitana (bujak+drabinka+blat)

To prawdziwa podróż po morzu wyobraźni – zestaw, który otwiera dziesiątki możliwości.

DRUKOWANE KARTY DO JOGI

Inspiracja na dziesiątki godzin zdrowej i niesamowicie rozwijającej zabawy.

BEZPIECZEŃSTWO
Uwielbiamy drewno, bo to najbezpieczniejszy, najbardziej naturalny materiał – materiał na świetną zabawę!

W czasach wszechobecnych tworzyw sztucznych tęsknimy za tym co ciepłe, pierwotne, naturalne i pachnące. Dzięki drewnianym zabawkom dziecko może poznać jego fakturę i zapach. Na bezpieczeństwo drewnianego placu zabaw dla dzieci przekładają się nie tylko bezpiecznie materiały z odpowiednimi certyfikatami, ale także jego forma. Zadbaliśmy o każdy detal, by doskonale dopasować go do potrzeb i zwyczajów dzieci. Długo pracowaliśmy nad designem naszego bujaka i pozostałych produktów dla dzieci. Działaliśmy z troską i uwagą po to, aby nasze produkty były maksymalnie bezpieczne, przyjazne i ergonomiczne.

Tymaczsem u nas na blogu

Zacznijmy od tego: noworodka nie można przyzwyczaić do noszenia, kołysania czy bujania, bo to jest jedyne co on zna. On już jest do tego przyzwyczajony, gdyż nigdy nie miał inaczej.

czytaj dalej

Gdybym miała jednym zdaniem odpowiedzieć, czym jest Good Wood, powiedziałabym: „Good Wood to zabawa”! To, co robimy, to przecież...

czytaj dalej

Drogi Rodzicu, cudownie że odnalazłeś tę stronę! Namawiamy Cię do zabawy, która przy okazji ma pozytywny wpływ na rozwój...

czytaj dalej